TRZYDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 18 listopada 2018

1. Pan Jezus zapewnia nas, że chociaż niebo i ziemia przeminą, to Jego słowa nie przeminą. Wierzymy we wszystko, co objawił nam Zbawiciel. Mamy Mu ufać aż się wszystko spełni, a wtedy będziemy odpowiednio przygotowani na Jego powtórne przyjście.

2. W czwartek, w dniu patronki muzyki kościelnej, św. Cecylii, pamiętamy w modlitwie o tych, którzy muzyką i śpiewem upiększają liturgię w naszym kościele.

3. W tym tygodniu pan organista będzie roznosił opłatek na stół wigilijny w następującej kolejności od godz.15.00:

Poniedziałek- domy prywatne ul Gliniana, ul. Langenfeld, ul. Kilińskiego, ul. Armii Krajowej

Wtorek- domy prywatne ul Płocka, ul. Bierzewicka,ul. Przemysłowa, ul Wojska Polskiego

Środa- domy prywatne ul. Termalna, ul. Zamkowa, ul. Parkowa

Czwartek - domy prywatne ul. Ziejkowa, ul. Zielona, ul. Krasickiego, ul. Łąkowa

Piątek - domy prywatne ul. Floriańska, ul. Rynek, ul. Wyszyńskiego, ul. Stodólna, ul. Żabia

Sobota od godz. 12.00 - domy prywatne ul, 3-maja, ul. Legionów Polskich, ul. J, Popiełuszki oraz blok 1 i 3.

4. W następną niedzielę po  Mszy św. o godz.13.00 odbędzie się spotkanie Kół Żywego Różańca w kaplicy Miłosierdzia Bożego.

5. Można nabywać płytę oraz zdjęcie grupowe z tegorocznej pieszej pielgrzymki do Skępego.

6. Do nabycia są nasze  kalendarze parafialne na 2019 r. Cena 5 zł. Dochód przeznaczony jest na działalność naszego parafialnego Koła Miłosierdzia.

7. Organizowana jest pielgrzymka do Rzymu czerwcu przyszłego roku. Informacje i zapisy u ks. Jarosława w parafii Miłosierdzia Bożego. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

8. W tym roku przeżywamy w Kościele w Polsce Jubileusz 450-lecia śmierci św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży. To czas szczególnej modlitwy za młode pokolenie, które rośnie w naszych domach, szkołach i parafiach. W tym tygodniu, od 16 do 23 listopada, w naszym dekanacie peregrynują relikwie św. Stanisława Kostki.

Dzisiaj po każdej Mszy św. wychodząc z kościoła będziemy mogli złożyć do puszek ofiary przeznaczone na duszpasterstwo młodzieży w naszej diecezji.