TRZECIA NIEDZIELA ADWENTU  17 grudnia 2018

1. Trzecia niedziela Adwentu przypomina nam o radości. Oczekujemy razem z Niepokalaną Maryją i ze św. Janem Chrzcicielem na spełnienie się wielkich obietnic.

2. Dziękujemy za wsparcie ofiarami z puszek na śniadanka roratnie. Podziękowania składamy również firmie Dubielak za okazaną pomoc w tej akcji.

3. Pan organista skończył roznoszenie opłatków na stół wigilijny. Osoby których wcześniej nie zastał mogą nabywać poświęcony opłatek od dzisiaj po każdej Mszy św. przy wyjściu z chóru.

4. W czwartek 20 grudnia po Mszy św. wieczornej o godz.18.30 odbędzie się spotkanie opłatkowe Wspólnot działających przy naszej Parafii. Zapraszamy.

5. Pod chórem można nabyć świece Caritas na stół Wigilijny. Jest to coroczna akcja pt. Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Cena świec w zależności od jej wielkości - to 6 i 12 zł.

6. Ogłoszenie na mszach (8.30, 10.00, 11.30 i 13.00):

Dziś przy wyjściu głównym dzieci z naszej parafialnej Scholi wraz ze swymi rodzicami prowadzą kiermasz ozdób świątecznych. Dochód z tego kiermaszu przeznaczony będzie na dofinansowanie ich wyjazdu wakacyjnego.