KONTAKT

Jana Pawła II nr 15
09-500 Gostynin

Tel.  242357938

Strona główna

OGLOSZNIA-1.jpg

DWUNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                               23 czerwca 2019

1. Jak każdej niedzieli Pan Bóg obficie zastawia dla nas stół słowa i Eucharystii. Pozostając w klimacie uroczystości Bożego Ciała, pragniemy jeszcze głębiej wnikać w tajemnicę Boga, który pozostał z nami pod postaciami chleba i wina.

 

2. We wszystkich kościołach Polski w dzisiejszą niedzielę jest śpiewana suplikacja „Święty Boże, Święty Mocny…”, będąca publicznym przebłaganiem Boga za nasilające się w Polsce profanacje, ze szczególnym zwróceniem uwagi na powtarzające się znieważanie wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej.

3
. W sobotę obchodzimy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Do szczególnego dziękczynienia za depozyt wiary przekazany nam przez Apostołów zapraszamy o godz. 6.30, 9.00 i 18.00.

4. Dziękujemy Ruchowi Rodzin Nazaretańskich, Rycerstwu Niepokalanej, Odnowie w Duchu św. Akcji Katolickiej, Stowarzyszeniu Rodzin Katolickich, Kołom Żywego Różańca, Pielgrzymom Skępskim, Kołu Miłosierdzia, Apostolstwu Pomocy Duszom w Czyśćcu cierpiącym, mieszkańcom osiedla przy ul. Kościuszki 27, 29 , W. Polskiego 42 i 46, osobom indywidualnym, braciom Ziółkowskim, p. Jasińskiemu za różnoraką pomoc przy przygotowaniu i ukwiecaniu ołtarzy na Boże Ciało. Bóg zapłać.

W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Na procesję po Mszy św. o godz.18.00 zapraszamy Asystę w pełnym składzie w oraz dzieci komunijne do sypania kwiatami przed Najświętszym Sakramentem.

5. W sobotę o godz.19.30 Msza święta z modlitwą o uzdrowienie . Zapraszamy.

6. Bóg zapłać za ofiary.