KONTAKT

Jana Pawła II nr 15
09-500 Gostynin

Tel.  242357938

Strona główna

 

20201226_091956.jpg

 

Drodzy Parafianie i Goście, 

dzielimy się z wami radością z przyjścia Pana. Narodzenie Jezusa przyniosło ludzkości upragnione zbawienie, nadzieję i pokój serc. Życzmy sobie nawzajem, aby w tegoroczne święta Pan Bóg na nowo znalazł miejsce i narodził się w naszych sercach, rodzinach i parafialnej wspólnocie. Wraz z całą kapłańską wspólnotą życzymy Wam, Drodzy Parafianie, Waszym Gościom i wszystkim obecnym w świątyni, wszelkich Bożych łask oraz zdrowia w tym okropnym czasie pandemii.

Szczęść Boże.

Dziękujemy ks. Damianowi Klimkowskiemu oraz osobom, które pomogły ks. Damianowi w dekoracji naszego kościoła na Święta Bożego Narodzenia: Siostrze Zakrystiance Juliannie, Panu Organiście i jego braciom, szafarzowi Janowi. Przede wszystkim niezastąpionej drużynie ministrantów - cieszymy się, że wreszcie są ministranci w naszej parafii. Również dziękujemy anonimowym ofiarodawcom za pomoc. Dzięki Wam nasza świątynia jest pięknie udekorowana. Bóg zapłać

20201226_092014.jpg

 

 

szopka.jpg