KONTAKT

Jana Pawła II nr 15
09-500 Gostynin

Tel.  242357938

Strona główna

DZIESIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                        6 czerwca 2021

1. Eucharystia niedzielna jest dla każdego z nas źródłem i centrum życia duchowego. Bóg powierza nam siebie w drodze do nieba, jest pokarmem, który daje życie. Bądźmy wdzięczni, że Bóg jest na wyciągnięcie ręki, że nigdy o nas nie zapomina i stale czuwa nad nami.

 

2. Trwamy w oktawie Bożego Ciała. Codziennie po mszy św. o 18.00 nabożeństwo czerwcowe. W czwartek zakończenie oktawy procesją eucharystyczną na Mszy św. o 18.00. Zapraszamy Asystę i dzieci.

 

3. W piątek 11 czerwca uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze Święte o godz. 6.30, 9.00 i 18.00. Jest to także Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów.

 

4. Komunikat Wyższego Seminarium Duchownego W Płocku

 

Rektorat Wyższego Seminarium Duchownego w Płocku informuje, że dnia 1 lipca 2021 r. o godz. 10.00 odbędzie się pierwszy termin egzaminów wstępnych dla kandydatów do WSD w Płocku. Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można znaleźć na stronie internetowej (wsdplock.pl) oraz na seminaryjnym Facebooku. Uprzejmie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny (nr tel. 600-274-484).
W okresie podejmowania ważnych decyzji życiowych przez wielu młodych ludzi, otoczmy ich naszą modlitwą i dodajmy odwagi szczególnie tym, którzy odkrywają głos powołania do służby kapłańskiej i pragną pójść za Jezusem.

Ks. Marek Jarosz
Rektor WSD

Płock, dnia 1 czerwca 2021 r.

5. Bóg zapłać za ofiary.