pra 171

W czwartek, 4 stycznia o godz. 21.20, w płockim Szpitalu Wojewódzkim zmarł ks. prał. Jerzy Niestępski, przeżywszy 80 lat, w tym 57 lat w kapłaństwie. Wieloletni probszcz naszej parafii.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 8 stycznia (poniedziałek) o godz. 11.00 w kościele parafii św. Marcina w Gostyninie, gdzie długie lata pracował śp. ks. Jerzy. Mszy Świętej pogrzebowej przewodniczyć będzię bp Piotr Libera. Następnie trumna z ciałem zmarłego zostanie złożona na cmentarzu parafialnym. W niedzielę (7 stycznia) o godz. 18.00 w parafii św. Marcina w Gostyninie zostanie odprawiona Msza Święta żałobna dla osób, które z różnych racji nie będą mogły uczestniczyć w pogrzebie ks. Niestępskiego. Polecajmy w naszych modlitwach śp. ks. Jerzego Niestępskiego Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie a światłość wiekuista niech Mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.