DWUDZIESTA PIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU    23 września 2018

1. Pan Jezus przez całe swoje ziemskie życie wiedział, do czego się przygotowuje, że Jego śmierć będzie ceną za zbawienie ludzi. My też wiemy, że aby osiągnąć zbawienie, musimy przejść przez drogę codziennego krzyża naszych cierpień, niepowodzeń, grzechów. Zbawiciel wskazuje nam, że najlepszą postawą życiową jest postawa pełnego zaufania Panu Bogu.

2. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 11.30 odbędzie się poświęcenie różańców dla dzieci    I Komunijnych.

3. Zapraszamy na Koronkę na ulicach miast w piątek o godz. 15.00:
- Przy Biedronce ul. Bema
- Skrzyżowanie ul. Jana Pawła II z Al. ks. J. Popiełuszki
- Przy Urzędzie Miasta
- Skwer - rozjazd ul. Płocka i Bierzewicka
- przy Rossmanie
- na ul. Kościelnej przy Domu Kupieckim
- figura Matki Bożej przy Zamku
- na przeciwko Medicusa
- skrzyżowanie ulic Czapskiego i Armii Krajowej.
Spotkanie organizacyjne odbędzie się w czwartek po Mszy Św. 18.00.

4. Spotkanie dla Kół Żywego Różańca odbędzie się w następną Niedzielę po Mszy św. o godz. 13.00 w Kaplicy Jezusa Miłosiernego. Zapraszamy.

5. W czwartek po Mszy świętej o godz.18.00 spotkanie  z animatorami przygotowującymi młodzież do Sakramentu bierzmowania.

6. W Sobotę o godz.19.30 Msza święta z modlitwą o uzdrowienie. Zapraszamy.

7. W 40 rocznicę konsekracji naszej świątyni została też wydana książka ,, Kościół p.w. Najświętszej Maryi Panny w Gostyninie". Promocja publikacji odbędzie się w poniedziałek o godz.17.00 24 września na Zamku. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.