OGLOSZNIA-1.jpg

PIERWSZA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU                                     10 marca 2019r.

1. W pierwszą niedzielę Wielkiego Postu Kościół stawia przed nami Chrystusa przebywającego przez czterdzieści dni na pustyni i kuszonego przez szatana. Rozpoczęty okres postu jest dla nas czasem duchowego wysiłku i zmagania. Niech u progu Wielkiego Postu towarzyszy nam duch pokuty i pragnienie przemiany serc, o co w tych dniach modlimy się z całym Kościołem.

2. Wyjątkowy charakter Wielkiego Postu wyraźmy poprzez nasz udział w nabożeństwach pasyjnych. Nabożeństwa Drogi krzyżowej w naszej świątyni w piątki o godz. 9.00,  dla dzieci i młodzieży  o godz. 16.00 i o17.15. Gorzkie żale w niedziele o godz. 17.40.

3.  Zachęcamy do nabywania i lektury nowego numeru naszej gazetki parafialnej.

4. W dniu 12 marca we wtorek o godz. 17.00 w Kaplicy Jezusa Miłosiernego odbędzie się spotkanie modlitewne członków Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym oraz osób chętnych. Zapraszamy.

5.  W niedzielę po Mszy św. o godz.11.30 spotkanie rodziców i dzieci przed I Komunią św.