OGLOSZNIA-1.jpg

SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCY                                                     26 maja 2019r.

1. W kolejną niedzielę Wielkanocy usłyszeliśmy obietnicę posłania uczniom Ducha Świętego. Trzecia Osoba Trójcy Świętej prowadzi Kościół do pełnego zjednoczenia z Chrystusem i na spotkanie z Bogiem Ojcem.

2. W dzisiejszej modlitwie szczególnie pamiętamy o naszych matkach z okazji ich święta. Niech Najświętsza Maryja Panna, wzór macierzyńskiego serca, nieustannie wyprasza potrzebne dary, a wdzięczność i miłość najbliższych zawsze radują Wasze serca.

3. W piątek, na zakończenie maryjnego majowego miesiąca, oddamy cześć Matce Bożej, obchodząc święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. W sobotę Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz. 7.00.

4. Od piątku do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego o godz.17.45 będzie odmawiana nowenna przez grupę Odnowy w Duchu Świętym a w niedzielę o godz.15.45. Zapraszamy.

5. Młodzież przystępującą do Sakramentu bierzmowania z rodzicami zapraszamy na egzamin od godz.16.00 do godz.18.00.

Poniedziałek kl.3A

Środa kl 3B

Czwartek kl 3C

Piątek Emilianów Zwoleń i pozostali kandydaci.

6. W sobotę 1 czerwca o godz. 10.00 w kaplicy Całunu Turyńskiego, odbędzie się Msza Św. dla osób chorych, starszych i niepełnosprawnych.

7. W sobotę 15 czerwca, będzie organizowana pielgrzymka do Niepokalanowa, dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców. Chętnych prosimy zgłaszać się do pań katechetek.

8. W niedzielę na godz. 11.30 zapraszamy Asystę oraz dzieci do sypania kwiatami na procesję Eucharystyczną.