OGLOSZNIA-1.jpg

DWUDZIESTA PIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                          22 września 2019

1. Odczytana dzisiaj Ewangelia zachęca nas do refleksji nad naszym stosunkiem do dóbr doczesnych. Prawdziwa wolność serca, którą proponuje i ofiarowuje nam Chrystus, pozwala nam bezpiecznie korzystać z ziemskich dóbr, nie zatracając jednocześnie wrażliwości na drugiego człowieka i sprawy duchowe.

2. Spotkanie wszystkich ministrantów i kandydatów w sobotę o godz.10.00 w salce w kościele. Zapraszamy.

3. Zapraszamy na Koronkę na ulicach miast 28 września ( Sobota ) o godz.15.00 . Modlimy się w rocznicę beatyfikacji błogosławionego Michała Sopoćko, spowiednika św. siostry Faustyny, o miłosierdzie Boże dla nas, dla naszego miasta i całego świata.

Miejsca w których będziemy się modlić:

1. Skrzyżowanie Jana Pawła II z Aleją Popiełuszki.

2. Przy Biedronce.

3. Przy  sklepach Dubielak i Rossman.

4. Przy Domu Kupieckim od ul. Kościelnej.

5. Rondo przy Zamku.

6. Przy ul. Czapskiego i Armii Krajowej - rozjazd.

7. Przy Medicusie.

8. Na rozjeździe ul. Płockiej i ul. Bierzewickiej - przy figurce Matki Bożej.

9. Przy ratuszu - młodzież.

Po zakończeniu modlitwy spotykamy się przy pomniku Jana Pawła II.

4. Spotkanie KŻR odbędzie się w następną niedzielę po Mszy o 13.00 w kaplicy Jezusa  Miłosiernego.

5. W niedzielę po Mszy św. o 11.30 odbędzie się pierwsze spotkanie dzieci i rodziców przed I Komunią św.

6. Ukazał się Kalendarz Rolnika na rok 2020 w formie książkowej. Cena 27 zł.

7. Z racji dnia patrona ks. Mateuszowi życzymy dużo sił, zdrowia, wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej w życiu kapłańskim i w posłudze duszpasterskiej w naszej wspólnocie parafialnej. Szczęść Boże.