KONTAKT

Jana Pawła II nr 15
09-500 Gostynin

Tel.  242357938

 

TRZYDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                 3 listopada 2019

1. Spotkanie Chrystusa z Zacheuszem przypomina nam, że nie wystarczy tylko odwrócić się od zła, ale trzeba całym sercem zaangażować się w czynienie dobra. Niech to niedzielne przesłanie przyświeca nam na drogach nowego tygodnia.

2. Trwa miesiąc naszej modlitewnej pamięci o wiernych zmarłych. Przypominamy o możliwości uzyskania łaski odpustu zupełnego za zmarłych, za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych do 8 listopada włącznie, przy spełnieniu zwyczajnych warunków odpustu.

3. W niedzielę po Mszy św. o godz.11.30 spotkanie rodziców i dzieci klas III przed I Komunią św.

4. W sobotę na cmentarzu o godz. 13.00 będzie odmawiany różaniec za zamarłych pielgrzymów Skępskich. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

5. W sobotę 9 listopada na godz. 18:00 zapraszamy na "Zaduszki Gostynińskie". Będziemy modlić się za zmarłych z naszej parafii od ostatniej uroczystości Wszystkich Świętych. We wspólnej modlitwie za zmarłych polecimy miłosiernemu Bogu, którzy odeszli do wieczności od 1 listopada 2018 r. do 31 października tego roku.

Przed Zaduszkami Gostynińskimi Koło Miłosierdzia będzie rozprowadzać lampki które zapalamy podczas Zaduszek na początku Mszy św. Ofiary ze sprzedaży przeznaczone są na nasze Koło Miłosierdzia.

6. Koło Miłosierdzia rozprowadza kalendarz parafialny na 2020 rok w cenie 5 zł.

7. Schola parafialna rozprowadza dziś po Mszach o godz. 10.00, 11.30 i 13.00 ciasteczka z myślami świętych za dobrowolną ofiarę.

8. Msza Święta dla chorych i niepełnosprawnych zostanie odprawiona w sobotę 9 listopada o godz. 10.00.

9. Pan organista od jutra będzie  roznosił opłatek świąteczny:

Poniedziałek- Zwoleń, Bielawy, Mysłownia, Jaworek

Wtorek-Bolesławów, Podgórze, Gaśno

Środa- Stefanów, Emilianów, Budy Kozickie

Czwartek- Rogożewek, Legarda

Piątek -Nagodów, Choinek, Polesie

10. Bóg zapłać za ofiary.