KONTAKT

Jana Pawła II nr 15
09-500 Gostynin

Tel.  242357938

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO                                             10 stycznia 2021

1. Chrzest Chrystusa także jest objawieniem – epifanią. Jezus, który staje w szeregu ludzi grzesznych i pragnie przyjąć chrzest nawrócenia z rąk Jana Chrzciciela, objawia się światu jako umiłowany Syn Boga, naznaczony mocą Ducha świętego, który przychodzi, by objawić Boga światu. Ta niedziela kończy okres Narodzenia Pańskiego.

2. W ramach tegorocznej wizyty duszpasterskiej, z racji na wymogi sanitarne związane z epidemią, zapraszamy naszych Parafian do wspólnej modlitwy w kościele. Będziemy sprawować Mszę św. o godz. 18.00 w intencji mieszkańców poszczególnych miejscowości i ulic, według podanego planu. Zapraszamy przynajmniej jedną osobę z domu. Na zakończenie spotkania w kościele odmówimy Akt poświęcenia się rodziny Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Każdy otrzyma ten tekst z modlitwą błogosławieństwa domu do odmówienia już u siebie oraz pocztówkę z życzeniami od nas księży. Na tablicy ogłoszeń jest wywieszony harmonogram Mszy kolędowych. Jest także  umieszczony na stronie parafialnej. W tym tygodniu zapraszamy następujących mieszkańców: 

11 I Poniedziałek     

            Ul. Wojska Polskiego 46

             Ul. Wojska Polskiego 48

             Ul. Wojska Polskiego 6

             Ul. Wojska Polskiego 8

             Ul. Wojska Polskiego 38

12 I Wtorek  

             Ul. Parkowa domy prywatne + ul. Parkowa 24 + 3 Maja 20 a

             Ul. Parkowa 1; 3; 5

             Ul. Parkowa 2 i 2a

             Ul. Parkowa 4 i 6

             Ul. Kowalska

13 I Środa     

             Ul. Jana Pawła II 16

             Ul. Jana Pawła II 12

             Ul. Wojska Polskiego 28 a

             Ul. Wojska Polskiego 28 c

             Ul. Wojska Polskiego 28 d

14 I Czwartek            

             Ul. Kościuszki 6 i Dmowskiego 1

             Ul. Mazowiecka

             Ul. Słowackiego

             Ul. Dmowskiego 12 i 10

             Ul. Kościuszki 23 i 25

15 I Piątek

             Ul. Legionów Polskich 8

             Ul. Legionów Polskich domy prywatne i nr 16

             Ul. Czapskiego 11

             Ul. Czapskiego 11 a + b

             Ul. Czapskiego 11 b

16 I Sobota   

             Ul. Bema 11

             Ul. Bema 13

             Ul. Bema 15

             Ul. Bema 17

             Ul. Bema 19

 

 

3. Bóg zapłać za ofiary.