TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU                                    4 marca 2018

1. W trzecią niedzielę Wielkiego Postu Chrystus uświadamia nam, że już najwyższy czas, by dokonać radykalnego uporządkowania naszego życia. Każdy z nas jest prawdziwą świątynią, w której mieszka Pan Bóg, i trzeba zatroszczyć się, by była ona dla Niego godnym mieszkaniem.

2. Rozważając mękę Pańską, łączymy nasze cierpienia i troski z cierpiącym Jezusem. Zapraszamy na drogę krzyżową w piątek o godz. 9.00, 16.00 i 17.15 i na gorzkie żale w niedzielę o godz. 17.40.

3. W czwartek, 8 marca o godz. 18.00 w Domu Kultury odbędzie się koncert patriotyczny zespołu ,,Contra mundum". Zapraszamy.

4. Rodzice chorej Weroniki Pytel dziękują za wsparcie jej leczenia. Zebrano w minioną niedzielę do puszek 5419 zł. Bóg zapłać.

5. W niedzielę rozpoczną się rekolekcje wielkopostne do środy włącznie. Słowo Boże głosić będzie ks. biskup Wiesław Śpiewak z diecezji Hamilton na Bermudach. Spowiedź od poniedziałku do środy.

6. Przygotowujemy kościół na Święta. Podobnie jak w minionych latach, przy wyjściach z kościoła, będzie można złożyć do puszek ofiarę na kwiaty, które zostaną zakupione i przywiezione do dekoracji grobu Pana Jezusa.

7. Zachęcamy do nabywania i lektury nowego numeru naszej gazetki parafialnej.

8. Bóg zapłać za ofiary na prace przy naszym kościele.