• Reakcja widzów po pokazie „Dwóch Koron” w Cannes
    "Dwie korony" - brawa widzów po pokazie filmu w CannesWszystko czynił z miłości do Boga i człowieka, a całe jego życie było piękną historią i przygodą z Panem Bogiem – mówił o św. Maksymilianie M. Kolbem, bohaterze filmu „Dwie korony”, reżyser Michał Kondrat. Obraz został zaprezentowany 22 maja podczas targów towarzyszących 70. Międzynarodowemu Festiwalowi Filmowemu w Cannes. Film „Dwie korony” zaprezentowano wymagającej publiczności prestiżowego […]
  • Weekend formacji ekumenicznej z Chemin Neuf
    Weekend formacji ekumenicznej z Chemin Neuf"Zrozumieć Reformację w nadziei pojednania" - to hasło weekendu formacji ekumenicznej, który odbędzie się od 26 do 28 maja w Domu Rekolekcyjnym w warszawskiej Wesołej. Organizatorem wydarzenia jest Wspólnota Chemin Neuf.

XXI Spotkanie Młodych w Lednicy - 3 czerwca Email
czwartek, 11 maja 2017 08:07

Trwają zapisy na wyjazd do Lednicy na XXI Spotkanie Młodych, które to spotkanie odbędzie się 3 czerwca (sobota). Koszt wyjazdu – 50 zł. Zapisywać mogą się: młodzież gimnazjalna, ze szkół średnich a także studenci i młodzież pracująca. Wyjazd w sobotę o 6.00, powrót w niedzielę ok 3.00-4.00. Bliższe informacje i zapisy u ks. Kamila.

XXIV SacroSong - Video-relacja (Zespoły młodzieżowe) Email
środa, 10 maja 2017 06:43

Video-Relacja z Mszy Świętej oraz z występów zespołów młodzieżowych. Niebawem ukaże się relacja z występów chórów i scholi. Dziękujemy gostynin24.pl

Zaproszenie na XXIV SacroSong Email
wtorek, 02 maja 2017 06:23

W sobotę 6 maja odbędzie się w naszej parafii 24 Sacrosong Diecezjalny. Będą to przesłuchania konkursowe zespołów młodzieżowych, schól i chórów parafialnych, które zostały wyłonione we wcześniejszych eliminacjach w 9 rejonach naszej diecezji. Będzie to prawie 500 osób. Zapraszamy do słuchania i oglądania przybyłych gości. Sacrosong rozpocznie się Mszą św. o godz.10.00. Następnie odbędą się przesłuchania - w Szkole Muzycznej młodzieżowych zespołów muzycznych a w naszym  kościele schól i chórów parafialnych. Harmonogram występów można znaleźć na stronie:

Ruch Światło-Życie Diecezji Płockiej - film promo Email
niedziela, 30 kwietnia 2017 13:27

Maja Niedzielska oraz Kasia Balcerzak - dwie nasze parafianki w krótkim klipie zachęcają do uczestnictwa w rekolekcjach wakacyjnych Ruchu Światło - Życie. Warto obejrzeć i posłuchać pięknych słów młodych ludzi. Więcej szczegółów o rekolekcjach oazowych oraz o samym Ruchu: http://plockaoaza.pl/

Przygotowania do I Komunii Świętej Email
czwartek, 20 kwietnia 2017 14:24
Próby do I Komunii św. odbędą się w następujących terminach:
8, 10, 15 i 17 maja o godz. 16.30

« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

• Przyznali się do zamachu w Manchesterze
    Państwo Islamskie (IS) przyznało się we wtorek do przeprowadzenia dzień wcześniej w Manchesterze, w północno-zachodniej Anglii, zamachu bombowego. Oświadczenie w tej sprawie opublikowała powiązana z dżihadystami agencja propagandowa Amak. Podobny tekst pojawił się też na oficjalnej stronie IS.
  • Kondolencje Przewodniczącego KEP po zamachu w Manchesterze
    – Proszę wszystkich ludzi dobrej woli w mojej Ojczyźnie, o modlitwę w intencji Zjednoczonego Królestwa pogrążonego w żałobie – napisał abp Stanisław Gądecki, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski po zamachu w Manchesterze. List kondolencyjny został przesłany na ręce Jonathana Knotta, Ambasadora Wielkiej Brytanii w Polsce.